Бельгійські успіхи українців. Яремчук з надважливою перемогою, Соболь з асистом

Футбол України 27 Грудня, 12:25 2936
Бельгійські успіхи українців. Яремчук з надважливою перемогою, Соболь з асистом | 19-27
«Гент» і «Брюгге» зіграли свої останні матчі у 2019 році.

У 21 турі Ліги Жупіле «Гент» Яремчука, Пластуна і Безуса на виїзді обіграв одного із конкурентів у боротьбі за ТОП-3 «Стандард». Єдиний м’яч у зустрічі на 83 хвилині забив Свен Кумс, який наважився на удар із дальньої відстані і поцілив у дев’ятку воріт суперника.

Лідер чепіонату «Брюгге», у складі якого вийшов Едуард Соболь, без проблем розібрався з «Зюльте-Варагемом» – 4:0. На рахунку українця гольова передача. У компенсований до другого тайму час гравець збірної України вдало асистував Вормеру.

Після 21 туру «Брюгге» випереджає «Гент» на 10 пунктів, але має ще матч у запасі. Команда Яремчука поки на другій сходинці (їх може посунути «Антверпен» і «Шарлеруа», які мають зіграти ще 1 і 2 матчі відповідно)