Впевнена перемога. «Динамо» U19 переграло однолітків із «Антальяспора»

Динамо Київ 7 Лютого, 17:10 344
Впевнена перемога. «Динамо» U19 переграло однолітків із «Антальяспора» | 19-27 Фото: ФК Динамо Київ
​У неділю, 7 лютого, відбувся черговий контрольний матч «Динамо» U19 на тренувальному зборі у Туреччині.

Нагадаємо, юнацька команда «Динамо» проводить тренувальний збір в Туреччині разом із основним складом та дублерами. «Динамо» U19 вже провело два спаринги за час збору: «біло-сині» обіграли юнацьку збірну Північної Македонії (3:1) і поступилися львівському «Руху» U19 (0:2).

Гру кияни розпочали традиційно активно, володіючи м’ячем, комбінуючи та розігруючи атаки. Наша команда затисла суперника біля його воріт, виконавши кілька стандартних положень. Традиційно небезпечні моменти створювали Попов, Блізніченко та Ісадченко, але, як не парадоксально, перший м’яч провели суперники.

Після проходу гравця турків правим флангом і подальшого навісу до штрафного майданчика динамівці намагалися вибити м’яч, але скинули його під удар Деміру, який із району півкола перед штрафним майданчиком спрямував м’яч під поперечину. Після пропущеного м’яча динамівці продовжували діяти активно та різноманітно атакувати, але зрівняти рахунок протягом тривалого часу не вдавалося. Лише ближче до завершення першого тайму кияни заробили штрафний удар метрів у 25-ти від воріт. Його майстерно виконав Блізніченко, влучним та красивим ударом відправивши м’яч точно у лівий від себе кут воріт – без шансів для голкіпера. За нічийного рахунку команди і пішли на перерву.

Після перерви тренерський штаб нашої команди не став робити масові заміни, оскільки цей контрольний поєдинок завершальний на зборі, тож, очевидно, наставники вирішили награвати той склад, який розпочне виступи в офіційних матчах.

Скоро після того, як розпочався другий тайм, кияни вийшли уперед. До взяття воріт призвело ще одне стандартне положення: наші хлопці виконали штрафний удар, призначений біля воріт «Антальяспора». Після подачі справа у виконанні Ісадченка динамівці розіграли, очевидно, відпрацьовану комбінацію, і Попопов, зігравши на випередження, з лінії воротарського майданчика головою спрямував м’яч у сітку, використавши одну із своїх спроб. Одразу після цього кияни ледь не зробили свою перевагу ще більшою, але м’яч після дальнього удару голкіпер «Антальяспора» кулаком перевів у поперечину.

А у середині другого тайму українці таки забили втретє: Царенко отримав пас у вільну зону, промчався правим краєм, навісив на Попова, і Кирило із близької відстані без проблем вразив ворота. Після цього гравці турецької команди на певний час відсунули гру від власних воріт на навіть змогли провести атаку з ударом – вийшло доволі небезпечно, але неточно.

Надалі динамівці продовжували володіти ініціативою, до свого активу небезпечний та потужний удар трохи вище воріт записав Яцик. У підсумку наша команда майстерно довела гру до її логічного завершення, здобувши впевнену перемогу – 3:1.

«Динамо» U19 (Київ) – «Антальяспор» U19 (Туреччина) – 3:1 (1:1)

«Динамо»: 1. Ігнатенко, 22. Малиш (2. Бенедюк, 62), 14. Дьячук, 17. Філатов (15. Пастух, 74), 13. Єременко (16. Д.Мащенко, 67), 6. Яцик (к), 18. Царенко (8. Мельниченко, 67), 5. Скрипник (24. Романчук, 62), 9. Ісадченко (21. Кілєвой, 82), 10. Блізніченко (20. Вуанту, 85) 23. Попов (7. Приходько, 79).

«Антальяспор» (стартовий склад): 1. Тосун, 2. Йят, 4. Їлдірім, 5. Кесер, 3. Гулерсе, 10. Демір, 6. Дікмен, 8. Ерділман, 7. Гюнер, 9. Ак’їлдіз, 11. Камсі.

Голи: Блізніченко (41), Попов (48, 63) – Демір (23)

Попередження: Попов (38), Єременко (44), Філатов (58).