Сергій Коновалов: «Очікувалося, що «Динамо» покаже хороший футбол, але ні»

Динамо Київ 19 Березня, 15:55 429
Сергій Коновалов: «Очікувалося, що «Динамо» покаже хороший футбол, але ні» | 19-27
Колишній гравець «Динамо» і збірної України Сергій Коновалов прокоментував поразку киян з рахунком 0:2 в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги Європи проти іспанського «Вільярреалу».
«Як і припускав, шансів у «Динамо» обіграти іспанців, та ще на виїзді, практично не було. Єдино очікувалося, що кияни вийдуть, віддадуть всі сили на полі і покажуть хороший футбол. Але і цього ми не побачили. Гра динамівців не вразила. Вони крім перших п'ятнадцяти хвилин, де була активна фаза і спалах надії, відіграли пасивно і без бажання. Знову проблеми в центрі оборони, знову, як і в Києві, перший м'яч пропустили за межі воротарського майданчика.

В атакуючих діях також нічого не виходило. За весь матч жодного гольового моменту, і в першому таймі жодного удару в площину воріт. Якщо в Києві динамівців вистачило на перші тридцять хвилин, то в Іспанії всього лише до першого голу. «Вільярреал» створив два моменти і два реалізував, що говорить про клас команди.

Коли рахунок став 2:0 гра просто перетворилася на формальність. У другому таймі обидві команди зупинилися, катали м'яч, мабуть з нетерпінням чекали закінчення поєдинку. Одним вже нічого не треба, інші нічого не можуть.

На фоні «Вільярреалу» видно великі проблеми в структурі побудови гри «Динамо». Тому поразка приймається як закономірність. Майстерність і клас іспанських футболістів вища, і на сьогоднішній день «Динамо» вичавити більше не може. Але, не дивлячись на дві поразки, динамівці в порівнянні з останніми роками хоча б дійшли до 1/8 фіналу Ліги Європи, що вже прогрес».