Світовий футбол 30 Травня, 11:47 867
Берлусконі та Галліані нарешті вивели свій проект в Серію А – камбек з 0:2, драма і щасливий кінець | 19-27
Монца ефектно довершила список новачків Серії А на сезон 2022/23.

Серія В, фінал плей-офф

Піза – Монца – 3:4 у додатковий час (перший матч 1:2)

• Голи: Торрегроса, 1, Херманссон, 9, Мастіну, 90 – Мачін, 20, Гютк'єр, 79, 101, Марроне, 96

Монца і в минулому сезоні грала у плей-офф, однак зупинилася на стадії півфіналу. Цього разу клубу Сільвіо Берлусконі та Адріано Галліані вдалося дійти до вирішальної стадії, де суперником стала Піза.

Мінімальна перевага гостей з домашнього матчу «випарувалася» за 9 хвилин. Торрегроса вирівняв загальний рахунок вже на перших секундах, а Херманссон взагалі перевернув ситуацію на користь Пізи. Щастя «веж» виявилось недовгим, адже скоро Мачін відквитав один м'яч. Другий тайм перетворився на протистояння «джокерів». Крістіан Гютк'єр зрівняв рахунок через 7 хвилин після свого виходу на заміну. У Пізи знайшовся свій рятівник – Джузеппе Мастіну, який також вийшов по ходу зустрічі і перевів гру в екстратайми на 90-й хвилині.

Господарі нібито мали психологічну перевагу, але нею не скористались – Монца ще в першій 15-хвилинці оформила два голи. На таке відповіді у Пізи вже не було. Клуб Берлусконі приєднався до Лечче та Кремонезе, які раніше напряму підвищилися в еліту.