Світовий футбол 4 Жовтня, 10:23 493
Швед виділив команду, яка його здивувала – «Шахтар» ледь не втратив очки в матчі проти неї  | 19-27
Вінгер Шахтаря Мар'ян Швед оцінив суперників «гірників» у матчах чемпіонату України – один з них врізався у пам'ять хавбеку.
«Не можу виділити якусь із команд в УПЛ, бо, скажу чесно, не дивився ігри. Але дуже сподобався Чорноморець у першому таймі матчу проти Шахтаря. Вони не боялися проти нас грати, на відміну від Руху та Металіста, які стояли позаду, це був зовсім інший футбол.

Я думав, Чорноморець також зіграє від оборони, але вони побігли. Я був здивований. Чорноморець – хороша команда. Нам трішки пощастило, а їм ні, але щастить сильнішим», – розповів Швед у коментарі YouTube-каналу Parimatch.

Нагадаємо, Шахтар мінімально переміг Чорноморець (2:1), забивши переможний гол на 90+6 хвилині.