Євро - Кваліфікація 30 Листопада, 11:04 400
Тренер Уельсу не бачить трагедії у провалі на ЧС-2022 – перемога над Україною вже була успіхом | 19-27
Наставник збірної Уельсу Роберт Пейдж похвалив підопічних, попри розгром від Англії (0:3) і фініш на останньому місці групи чемпіонату світу.
«Гадаю, ми виглядали добре у першому таймі, я справді так вважаю. Зусилля, які хлопці доклали у роботі без м'яча, були неймовірними. Ми звернули увагу на це в перерві і сказали, що могли б бути навіть трохи кращими. Не хочу навіть слово погане сказати про цих гравців – вони виклалися на повну.

Перший гол Англії був чудовим ударом, другий мене трохи розчарував, але я не хочу зараз говорити про мінуси. Молодь внесла свої зміни. Ми розчаровані тим, що залишаємо турнір, але якщо і робити це, то таким чином. Повторюю, гра у першому таймі була чудовою.

Моє повідомлення хлопцям – не розчаровуйтесь. Ми маємо будувати майбутнє прямо зараз. Ми дісталися чемпіонату світу, і це вже було неймовірним досягненням для цієї групи гравців», – цитує Пейджа ВВС.

Нагадаємо, у фіналі відбору на ЧС валлійці мінімально здолали Україну. Виступ «драконів» на самому Мундіалі вийшов слабким – останнє місце групи, одне очко і різниця голів 1:6.