Світовий футбол 3 Лютого, 20:38 435
Роналду врятував «Аль-Наср» дебютним голом – Кріштіану втратив два супершанси, шедевр екс-гравця «Барси» | 19-27
Поєдинок 15-го туру чемпіонату Саудівської Аравії між «Аль-Фатехом» та «Аль-Насром» завершився результативною нічиєю, а Кріштіану Роналду забив вперше за новий клуб.

Чемпіонат Саудівської Аравії 2022/23, 15-й тур

Аль-Фатех – Аль-Наср – 2:2

Голи: Тельйо, 12, Бендебка, 58 – Таліска, 42, Роналду 90+3 (пен.)

Вилучення: Таліска, 90+5

Аль-Фатех відкрив рахунок у дебюті зустрічі. Гол в активі Крістіана Тельйо, вихованця Барселони – іспанець з-за меж штрафного ударом з лету відправив м'яч у сітку воріт. Міг зрівняти рахунок Роналду, але португалець ніяк не налаштує свій приціл – Кріштіану метрів з 10 пробив вище воріт після того, як м'яч відскочив від стійки після удару Таліски.

️ شاهد الهدف الأول للفتح سجله» كرستيانو تيو» ?
pic.twitter.com/hh755H9h1x
— نادي الفتح السعودي (@FatehClub) February 3, 2023

HOW? Cristiano Ronaldo miss a clear chance after Talisca hits the post!

pic.twitter.com/8n3U7fJteD
— Reyi (@Reinaldodcg9) February 3, 2023

На перерву команди пішли за рівного рахунку – Таліска точним ударом з меж штрафного пробив голкіпера суперників. Роналду втратив ще один супершанс – цього разу Кріш потужно пробив у поперечку зі зручної позиції. Старт другого тайму знову був за Аль-Фатехом – Бендебка прекрасно замкнув навіс, в дотик переправивши м'яч у ворота.

Anderson Talisca levels the score!

pic.twitter.com/Fuua2tYF8n

CRISTIANO RONALDO HITS THE BAR!

pic.twitter.com/T7Zbx0W9sa

BENDEBKA, WHAT A FINISH! #alnassr #alfateh
pic.twitter.com/SAL2WtqZz9

Але гра завершилась з рахунком 2:2. Вирішальний м'яч забив Роналду, впевнено реалізувавши пенальті. Це був його перший гол за Аль-Наср після гучного переходу. Команди дограли не в рівних складах – Таліска через 2 хвилини отримав пряму червону.

CRISTIANO RONALDO SCORES THE EQUALIZER FOR AL-NASSR FROM THE PENALTY SPOT!