Віддав асист і став одним з найкращих. Яка оцінка Циганкова за матч «Жирони»?

Світовий футбол 4 Березня, 20:52 747
Віддав асист і став одним з найкращих. Яка оцінка Циганкова за матч «Жирони»? | 19-27
«Біло-червоні» поступилися в гостях «Хетафе».

У суботу, 4 березня, відбувся матч 24-го туру чемпіонату Іспанії з футболу між «Хетафе» та «Жироною». Гра завершилася поразкою «біло-червоних» із рахунком 2:3.

У 2-му таймі на 54-й хвилині «Жирона» забила гол. Відзначився Валентин Кастельянос з передачі українського футболіста Віктора Циганкова. Циганков віддав асист у третьому матчі поспіль. Тепер на його рахунку 1 гол та 3 гольові передачі у 5 матчах за «Жирону».

Після матчу статистичний портал WhoScored поставив Циганкову оцінку 7.0 балів. Віктор провів на полі всі 90 хвилин, крім асисту, зробив 23 точні паси, один раз пробив по воротах, двічі заробив на собі фол і один раз обіграв суперника.