Світовий футбол 23 Березня, 23:01 788
Колишній динамівець допоміг своїй збірній перемогти в стартовому матчі відбору на Євро-2024 | 19-27
Колишній вінгер «Динамо» Беньямін Вербич допоміг збірній Словенії успішно стартувати у відборі на Євро-2024

Євро-2024, кваліфікація. 1 тур

Група H

Казахстан – Словенія – 1:2

• Голи: Самородов, 24 – Брекало, 47, Випотник, 78

Честь відкривати кваліфікацію на Євро-2024 випала Казахстану та Словенії, які в Астані зіграли перший поєдинок відбору. У складі гостей вийшов екс-динамівець Беньямін Вербіч, який останнім часом частіше потрапляє у скандали , ніж проявляє себе на футбольному полі.

Вже на перших хвилинах Словенія втратила Миху Блажича. Центральний захисник дуже швидко отримав пошкодження на штучному газоні та залишив поле. Казахстан більше йшов уперед і відкрив рахунок у середині тайму. На 24-й хвилині Максим Самородов із меж воротарською головою замкнув подачу з флангу. М'яч від поперечини влетів у сітку воріт Хмари – перший забитий м'яч у відборі. Цей гол 20-річного форварда став єдиним до перерви.

Відразу після поновлення гри словенці відігралися. Брекало, який вийшов замість травмованого Блажича, замкнув подачу кутового. На екваторі другого тайму Вербич, який більше розмахував руками, аніж грав у футбол, залишив поле.

Ближче до кінця гри балканці почали активніше йти вперед і досягли свого на 78-й хвилині. Жан Віпотник, який теж з'явився на заміну, ударом у торкання вразив лівий кут воріт Шацького. 1:2 – вольова виїзна перемога балканців. У господарів був момент уже у компенсований час, але Облак врятував.

Наступний матч Казахстан зіграє 26 березня вдома проти Данії. Словенія того ж дня прийме Сан-Марино.