Світовий футбол 28 Березня, 10:20 357
Швеція без Ібрагімовіча познущалась з Азербайджану, Угорщина розбила Болгарію: відбір до Євро-2024 | 19-27
Відбулись чергові поєдинки кваліфікації до чемпіонату Європи 2024.
Відбір до Євро-2024, 1-й тур

Група F

Австрія – Естонія – 2:1

• Голи: Кайнц, 68, Грегоріч, 88 – Саппінен, 25

Нереалізований пенальті: Грегоріч, 17 (Австрія)

• Голи: Вечей, 7, Собослай, 26, Адам, 39

В групі F відбулось два поєдинки. Австрія у вольовому стилі обіграла Естонію. Спочатку Грегоріч впустив нагоду вивести австрійців вперед, не реалізувавши пенальті. Естонці ж до перерви забили зусиллями Саппінена. Втім, у другому таймі Кайнц відновив паритет, а Грегоріч приніс перемогу наприкінці гри.

Швеція ж своєю чергою розтрощила Азербайджан. Ібрагімовічу не знайшлось місце у заявці, але це не завадило «Тре крунур» перемогти. Форсберг відкрив рахунок під кінець першого тайму, а в другій половині автогол Мустафазаде визначив долю зустрічі. Дьокереш, а згодом Карлссон та Еланга зробили рахунок розгромним.

Група G. Угорщина розбила Болгарію, оформивши перемогу ще в першому таймі. Вечей ще на 7 хвилині відкрив рахунок зустрічі, а Собослай та Адам до перерви зробили перевагу розгромною. У другому таймі команди вже не забивали.

А Сербія зуміла обіграти Чорногорію. Серби більше володіли м'ячем (65%), але точності бракувало – з 8 ударів жоден не влучив у площину до 70 хвилини. Влаховіч на 78-ій забив, як виявилось, переможний м'яч. А вже в компенсований час Душан оформив дубль.