31 рік тому збірна України провела свій дебютний матч

Збірна України 29 Квітня, 13:50 1621
31 рік тому збірна України провела свій дебютний матч | 19-27
Тоді вдалося забити один гол, однак від поразки втекти не вийшло.

Рівно 31 рік тому, 29 квітня 1992-го року, збірна України провела свій перший матч з часу проголошення відновлення незалежності. “Синьо-жовті” зустрічалися з командою Угорщини в Ужгороді на стадіоні “Авангард”.

У першому таймі колективи не відзначалися, однак після перерви угорці тричі забили у ворота Ігоря Кутєпова. На гол престижу українці спромоглися лише на 90-й хвилині – оформив його Іван Гецко.

Головний арбітром того протистояння був білоруський рефері Вадим Жук. Боковими суддями працювали українці: Валерій Авдиш, Володимир П’яних.

За матчем спостерігали 13 тисяч глядачів.

29 квітня, 1992-го року. Стадіон “Авангард” (Ужгород)

Україна — Угорщина — 1:3 (0:0)

• Голи: 0:1 Шалої (61), 0:2 Кіпріх (70), 0:3 Кіпріх (84, з пенальті), 1:3 Гецко (90).

Україна: Кутєпов, Лужний, Никифоров, Беженар, Третяк, Ковалець, Цимбалар, Шелепницький, Саленко (Гецко, 59), Погодін (Сак, 56), Щербаков (С. Гусєв, 69)

Тренер: Віктор Прокопенко

Угорщина: Брокхаузер (Томаш Балог, 88), Монош, Телек, Шимон, Лерінц (Ковач, 86), Лімпергер (Тібор Балог, 58), Кіпріх, Мартон (Іллєш, 82), Шалої (Пішонт, 74), Ліпчеї, Вінце

Тренер: Емеріх Еней