Світовий футбол 6 Травня, 21:55 646
«Баварія» з історичним рекордом здолала «Вердер» і закріпилась на вершині Бундесліги – попереду три фінали  | 19-27
У матчі 31-го туру чемпіонату Німеччини «Ротен» на виїзді перемогли «музикантів»

Баварія, яка в останніх турах примудрилась розгубити свою перевагу з ненайсильнішими суперника, не мала права на помилку. Мінімальний відрив від дортмундської Борусії змушував підопічних Томаса Тухеля брати максимум в останніх чотирьох матчах.

Натомість Вердер міг грати у своє задоволення: до зони єврокубків вже не дотягнутись, а вилетіти у нижчий дивізіон – вкрай проблематично. Відсутність у складі «музикантів» найкращого бомбардира Бундесліги Нікласа Фюлькруга (через травму) мало компенсувати позамежне бажання змінити сумну статистику особистих зустрічей.

Гості з перших хвилин кинулись тиснути на ворота суперника, однак на завершальній стадії виглядали доволі беззубо. Після 15 хвилин пресингу господарі відсунули гру від своїх воріт і почали застосовувати пресинг на половині поля мюнхенців.

Перший реально небезпечний момент створили гості в середині тайму – Павар після навісу зі штрафного головою пробив прямо у Павленку. На 33-й хвилині Вайзер змарнував божевільний шанс вивести Вердер вперед – після прострілу від Біттенкура він п'ятою не влучив по м'ячу. За мить Гросс обійшов трьох гравців Баварії, змістився ближче до центру і з вбивчої позиції пробив вище воріт. Чогось цікавішого у першому таймі команди більше не створили.