Збірна України 25 Червня, 18:10 484
«Інші суперники можуть цього не дозволити»: Сабо - про «ложку дьогтю» у грі збірної на Євро-2023 | 19-27
Екс-тренер «синьо-жовтих» Йожеф Сабо проаналізував виступ команди Руслана Ротаня у двох стартових матчах чемпіонату Європи.
«Непроста гра, тим приємніше, що перевага була на боці нашої збірної, яка перевершила суперника за створеними моментами і перемогла.

Відзначу бажання демонструвати командний футбол, щоправда цього разу були невимушені помилки в передачах. Збірна другу гру провела «на нуль», отже захисна лінія свою роботу виконує також добре. Хочу побажати покращити реалізацію. Все-таки турнір серйозний і інші суперники можуть не дозволити створювати таку кількість моментів.

Тепер в останньому турі вирішиться доля першого місця. В іспанців технічна команда, добре поставлена робота з м'ячем, вони агресивно діють у відборі. Загалом гра заточена на швидкісні атаки – це вимога сучасного футболу. Гра в останньому турі буде принциповою, хочу привітати Руслана Ротаня та його тренерський штаб із розв'язанням проміжної задачі та побажати удачі в подальших поєдинках», – сказав Сабо у коментарі FootBoom.

Нагадаємо, збірна України достроково пробилась у чвертьфінал Євро-2023: у першому матчі «синьо-жовті» обіграли Хорватію (2:0), а у другому взяли гору над румунами завдяки голу на 89-й хвилині.

Вже у вівторок, 27 червня, підопічні Ротаня поборються за першу сходинку у групі з однолітками з Іспанії.