Динамо Київ 14 Липня, 08:38 9100
Ліга конференцій: дебют Цитаішвілі, українець забив у дуелі потенційних суперників «Ворскли» | 19-27 Фото: Микола Ковталюк / фото: Діла
Відбулася низка матчів плей-офф кваліфікації Ліги конференцій.

Ліга конференцій, кваліфікація

Пюнік – Нарва – 2:0

• Голи: Юрічіч, 65, Джеймс, 88

Жиліна – Левадія – 2:1

• Голи: Дюріч, 7, Місловіч, 90+3 (п) – Аг'їрі, 51

Український захисник Антон Братков зіграв весь матч за вірменський «Пюнік» проти естонської «Нарви» (2:0). У гостьовому матчі естонської «Левадії» проти словацької «Жиліни» (1:2) український форвард Ілля Марковський отримав травму і був замінений уже на 27-й хвилині.

Паневежис – Мілсамі – 2:2

• Голи: Чадженовіч, 17, (п), Сміт, 48 – Гінсарі, 50 (п), 67

У матчі в місті Міріамполе між «Паневежисом» з Литви та «Мілсами» з Молдови (2:2) зіграли одразу троє українців. У господарів поля Артем Щедрий вийшов в основі та був замінений на 63-й хвилині, Роман Мірошник вийшов на заміну на 85-й хвилині. А у гостей усю гру провів хавбек Ярослав Терехов.

Торпедо Кутаїсі – Сараєво – 2:2

• Голи: Сандохадзе, 44, Бурідзе, 48 – Олівейра, 47, Варішановіч, 42

Дунайска Стреда – Діла – 2:1

• Голи: Труса, 33, Рамадан, 36 – Ковталюк, 43

У матчі потенційних суперників Ворскли інтрига залишилася живою. Справи у Діли перед матчем-відповіддю могли бути кепськими, однак український нападник Микола Ковталюк відіграв один гол, дозволивши Дунайській Стреді здобути перевагу лише в один м'яч. Все вирішиться у Грузії рівно через тиждень.

Пенібонт – Санта Колома – 1:1

• Голи: Венеблс, 66 – Моурело, 36

За команду «Санта-Колома» з Андорри весь матч із клубом «Пенібонт» з Уельсу (1:1) зіграв український захисник Андрій Маркович. Аналогічно хавбек Іван Литвиненко провів на полі усі 90 хвилин у грі «Динамо» Батумі проти албанської «Тірани» (1:1). Зрештою, український півзахисник Денис Дедечко взяв участь у гостьовому матчі «Зімбру» з Кишинева проти «Ла-Фіорити» із Сан-Марино (1:1).

Тірана – Динамо Батумі – 1:1

• Голи: Хіла, 90+3 – Фламаріон, 67

Георгій Цитаішвілі дебютував за батумське Динамо. Результативними діями не відзначався. Аж до завершення основного часу здавалося, що це не обов'язково, адже його команда й так перемагала. Однак Тірана знайшла в собі сили врятуватися від поразки. Варто зауважити, що за Динамо понад 20 хвилин відіграв Іван Литвиненко (екс-Чорноморець, Рух та СК Дніпро-1).

Ла Фіоріта – Зімбру – 1:1

• Голи: Касолла, 34 – Керунту, 64