Світовий футбол 16 Серпня, 16:06 165
Англія впевнено вийшла у фінал ЧС-2023, де зіграє з Іспанією – дірявий захист втратив шедевр головної зірки | 19-27
Англія обіграла Австралію у півфіналі жіночого чемпіонату світу 2023 року.

ЧС-2023, півфінал

Австралія – Англія – 1:3

Голи: Керр, 63 - Тун, 36, Хемп, 71, Руссо, 86

У першому таймі команди не потішили видовищністю. Збірна Англії більше володіла м'ячем і намагалася тиснути на суперниць. Наприкінці першої половини гри Тун відкрила рахунок у зустрічі.

Після перерви австралійкам удалося зрівняти цифри на табло. Керр отримала м'яч у центрі поля, пробігла з ним до штрафного майданчика збірної Англії і неймовірним ударом відправила круглого точно в ціль. Проте довго утримувати нічийний рахунок не вдалося. «Левиці» двічі вразили ворота Макензі Арнольд.

У підсумку збірна Англії здобула перемогу. У фіналі підопічні Вігман зустрінуться зі збірною Іспанії. Матч заплановано на 20 серпня.