«Манчестер Сіті» по пенальті обіграв «Севілью» у матчі за Суперкубок УЄФА

Світовий футбол 17 Серпня, 06:47 636
«Манчестер Сіті» по пенальті обіграв «Севілью» у матчі за Суперкубок УЄФА | 19-27
Манчестер Сіті у серії післяматчевих пенальті взяв гору над Севільєю в дуелі за Суперкубок УЄФА.

Манчестер Сіті — Севілья 1:1 (5:4 – пен.)

• Голи: Родрі, 63 — Ен-Несірі, 25

Манчестер Сіті: Едерсон — Вокер, Аканджі, Гвардіол, Аке — Ковачич, Родрі — Палмер (Альварес, 85), Фоден, Гріліш — Голанд.

Севілья: Буну — Навас (Монтіель, 83), Баде, Гудель, Акунья — Жордан, Ракітич — Окампос, Торрес (Хуанлу, 70), Ламела (Сусо, 90+3) — Ен-Несірі (Мір, 90+2).

Манчестер Сіті, нагадаємо, у фіналі минулого розіграшу Ліги чемпіонів взяв гору над Інтером (1:0). А Севілья всьоме виграла Лігу Європи, здолавши у вирішальній битві Рому після серії пенальті. До слова, підопічні Гвардіоли на початку серпня поступилися Арсеналу в поєдинку за Суперкубок Англії.

На старті дуелі «містяни» небезпечно розіграли кутовий. Аке головою майже впритул розстрілював ворота Буну, але голкіпер яскравим сейвом врятував нервіонців. Невдовзі реакцію Яссіна випробував Гріліш – скандальний хавбек Ман Сіті увірвався в штрафний, скинув під праву ногу і цілився в «дев'ятку».

Натомість на 25-й хвилині вперед вийшли підопічні Менділібара. Акунья навісив з флангу на лінію воротарського майданчика, Ен-Несірі в оточенні трьох оборонців виграв другий поверх – м'яч зрикошетив від стійки і опинився у сітці. 1:0 – андалусійці змогли втримати перевагу до перерви.

Команда Гвардіоли зрівняла у другому таймі. Палмер, замикаючи у карній зоні подачу Родрі, пробив на протихід Буну під поперечку – 1:1. Дуже швидко Севілья отримала нагоду знову вийти вперед. Ен-Несірі вирвався на рандеву з Едерсоном, але голкіпер «містян» встиг накрити м'яч.

Під завісу поєдинку Натан Аке мав блискучу нагоду здобути звитягу для «містян» – м'яч летів під поперечку, але Буну зміг дотягнутися кінчиками пальців. Відтак основний час завершився із рівним рахунком – 1:1. Згідно з новим регламентом, екстра-таймів у битві за Суперкубок УЄФА немає. Тож ім'я переможця визначали одразу в серії післяматчевих пенальті.

Доленосним став промах Неманьї Гуделя – Ман Сіті здобуває дебютний Суперкубок УЄФА. До слова, Гвардіола у ролі тренера завоював цей трофей четвертий раз.. А нервіонці вшосте програли боротьбу за Суперкубок.