Світовий футбол 19 Серпня, 14:17 374
Швеція здобула «бронзу» ЧС-2023, впевнено обігравши Австралію – вперше в історії всі медалі вирушать до Європи | 19-27
На жіночому чемпіонаті світу прийшов час вирішальних матчів, в яких розігруються нагороди Мундіалю – в грі за 3 місце між собою зустрічалися команди Швеції і Австралії.

Швеція – Австралія – 2:0

Голи: Рольфо, 30 (з пенальті), Асллані, 62

Шведки активніше почали поєдинок і зуміли вийти вперед на 30 хвилині гри – точним ударом з 11-ти метрової позначки відзначилась Рольфо, яка впевнено переграла голкіпера супернець. Швеція створила ще декілька хороших моментів до завершання тайму, але забити другий м'яч не вдавалося.

У другій половині гри збірна Швеції таки подвоїла свою перевагу – голом відзначилась нападниця Мілана Асллані. Жіноча збірна Швеції з футболу вчетверте у своїй історії стала бронзовим призером чемпіонату світу.

У фінальному матчі жіночого чемпіонату світу зіграють збірні Іспанії та Англії. Поєдинок відбудеться у неділю, 20 серпня. Початок гри о 13:00 за київським часом. Вперше за весь час проведення жіночого чемпіонату світу усі три комплекти нагород дістануться збірним, які представляють Європу.