«Вест Хем» у гостях обіграв новачка і став лідером АПЛ

Світовий футбол 2 Вересня, 08:51 348
«Вест Хем» у гостях обіграв новачка і став лідером АПЛ | 19-27
У матчі 4-го туру чемпіонату Англії «Вест Хем» на виїзді обіграв «Лутон Таун» з рахунком 2:1.

АПЛ. Четвертий тур

Лутон – Вест Хем – 1:2

• Голи: Боуен, 37, Зума, 85 – Андерсен, 90+2

«Молотобійцям» вдалося відкрити рахунок на 37-й хвилині. Пакета навісив у штрафний на Боуена, а той замкнув ближню стійку – 1:0. Аж під завісу другого тайму Вест Хем збільшив перевагу. Ворд-Праус подав з кутового, а Зума завершив справу – 2:0.

У компенсований час новачки АПЛ показали зуби і відіграли один м'яч – відзначився Андерсен. Втім, гості втримали перемогу і повезли додому три очки. Завдяки цьому успіху «молотобійці» вирвалися на вершину АПЛ (10 очок), випередивши Ман Сіті. Однак у найближчих переслідувачів на один матч менше. Лутон ще не заробив жодного залікового бала в еліті та продовжує перебувати на самісінькому дні турнірної таблиці.