Український спорт 6 Вересня, 17:38 198
Україна вийшла у півфінал Євро-2023 U-19 з футзалу, розтрощивши Фінляндію з хокейним рахунком | 19-27
Україна розбила Фінляндію та оформила путівку до півфіналу Євро-2023 U-19 з футзалу.

Євро-2023 U-19, груповий етап, 3-й тур

Україна – Фінляндія – 7:4

• Голи: Сніцаренка, 5, 6, Рибицький, 6, 11, 20, Пелецький, 22, Скибчик, 27 – Ньємеле, 4, Пельтола, 7, Сілла, 18, Таїпале, 31

Україна у заключному турі групового етапу мала обіграти Фінляндію, щоб гарантувати вихід до півфіналу Євро-2023 U-19 з футзалу. Початок гри вийшов надрезультативним – фіни повели у рахунку на 4 хвилині, а вже на 11-й рахунок був 4:2 на користь України.

Рибицький ще перед перервою оформив хет-трик, а Пелецький та Скибчик відвантажили 6-й та 7-й голи у ворота фінів. Фінляндія ж загалом забила 4 голи.

У підсумку Україна посіла друге місце і чекає на результат поєдинку між Словенією та Італією, щоб дізнатися, з якого місця «синьо-жовті» вийдуть у півфінал.