Світовий футбол 9 Вересня, 08:23 2394
Петраков втратив перемогу, Португалія насилу обіграла Словаччину, Шотландія зберігає відрив від Іспанії: відбір Євро-2024 | 19-27
Відбулися чергові відбіркові матчі на Євро-2024.

Євро-2024, 5-й тур

Група А

Кіпр – Шотландія – 0:3

• Голи: Мактомінай, 6, Портеус, 16, Макгінн, 30

Після блискучої перемоги іспанців над грузинами збірній Шотландії потрібно було перемагати, щоб не втрати перевагу в турнірній таблиці. Це без проблем вдалося зробити в матчі проти аутсайдера групи А. Три м'ячі влетіли в ворота Кіпру, у якого немає жодного балу в цьому відборі. Шотландія в турнірній таблиці випереджає Іспанію на 9 очок.

Група J

Боснія і Герцеговина – Ліхтенштейн – 2:1

• Голи: Джеко, 3, Люхінгер, 18 (аг) – Вольфінгер, 21

Боснія і Герцеговина приймала Ліхтенштейн і, здавалося, це будуть легкі три очки для господарів поля. Втім, гості попсували нерви. На 21 хвилині Вольфінгер відіграв один м'яч. Це перший гол Ліхтенштейна в офіційних матчах з 10 червня 2022 року і він видався дуже красивим.

Люксембург – Ісландія – 3:1

• Голи: Шано, 9, Санчес, 70, Сінані, 89 – Гаральдссон, 88
  • Вилучення: Магнуссон, 73

Люксембург переграв Ісландію на своєму полі. Гості швидко пропустили, а потім намагалися відігратися,проте господарі забили ще двічі. Під кінець зустрічі ісландці залишились у меншості, але все ж гол престижу організували.

Словаччина – Португалія – 0:1

• Гол: Фернандеш, 43

Португалія на виїзді зустрічалась з одним із головних переслідувачів в турнірній таблиці. Словаччина не змогла зупинити лідера, але й розгрому португальці не влаштували. Єдиний гол у зустрічі забив Бруну Фернандеш. У Кріштіану Роналду був гарний момент, щоб відзначитися, але він пробив повз м'яч і ледь не вбив голкіпера суперника, в'їхавши ногами йому в голову.

Група D

Хорватія – Латвія – 5:0

• Голи: Петковіч, 3, 44, Іванушец, 13, Крамаріч, 68, Пашаліч, 78

Хорватія не залишила мокрого місця від безнадійної Латвії, яка з нулем очок йде на дні таблиці. Головним героєм розгрому став Бруно Петковіч – дубль+асист.

Туреччина – Вірменія – 1:1

• Голи: Б. Їлдирим, 88 – Дашян, 49

Вірменія зустрічалася з Туреччиною, і тут явно відстежувався політичний підтекст. Під страшний гуркіт трибун команди не змогли забити бодай один гол до перерви. Втім, вже на 49-й хвилині підопічні Петракова вийшли уперед. Простріл Тікнізяна дивовижним чином оминув ноги турків і досягнув Дашяна, який пробив під голкіпером.

Вірмени не змогли втримати перевагу. Під завісу зустрічі Давіршоглу вивалився на побачення з Чінчаревічем – кіпер гостей парирував удар, але накрити добивання Їлдирима вже було нікому.

Нічия дозволила туркам зберегти кращу статистику очних зустрічей і 3 очки переваги над вірменами, хоча ті зіграли на один матч менше. Тіньовим лідером групи D виступають хорвати – 7 пунктів після 3 зіграних турів.