Світовий футбол 10 Вересня, 08:49 319
Косово ледь врятувалося у матчі з Швейцарією, Румунія розписала нічию з Ізраїлем – відбір на Євро-2024 | 19-27
Відбулися чергові матчі кваліфікації на чемпіонат Європи з футболу-2024.

Відбір до Євро-2024

Група I

Косово – Швейцарія – 2:2

• Голи: Фройлер, 14, Ррахмані, 79 – Мурікі, 65, 90+5

Румунія – Ізраїль – 1:1

• Голи: Алібек, 27 – Глух, 53

Швейцарія зіграла внічию з Косово. Гості вийшли вперед на 14-й хвилині завдяки старанням Фройлера. Вже за декілька миттєвостей Косово могло відповісти, однак Зоммер здійснив блискучий сейв. Після цього командам довго не вдавалося зрушити з місця.

Попри перевагу гостей у володінні м'ячем, на екваторі другого тайму господарям все ж вдалося відновити паритет. Згодом підопічні Мурата Якіна знову вирвалися вперед. Здавалося, що долю матчу вирішено, однак на компенсованих хвилинах другого тайму Косово все ж врятувалося від поразки завдяки фантастичному дублю Мурікі.

Румунія зіграла внічию з Ізраїлем. Перший тайм запам'ятався голом Алібека на 27 хвилині. По перерві гості таки змогли зрівняти рахунок – відзначився Глух. Після цього помітною перевагою заволоділи господарі. До кінця матчу протримався рахунок 1:1.

У підсумку Швейцарія очолює турнірну таблицю групи I, маючи 11 очків в активі. Нижче розташувалася Румунія (9), потім Ізраїль (8). Косово розташувалося на 5-му місці (4).