Світовий футбол 10 Вересня, 09:36 328
Німеччина вдома розгромно поступилася Японії – Бундестім без перемог вже 5 поєдинків | 19-27
«Манншафт» продовжує готуватись до домашнього Євро-2024, провівши товариський поєдинок з Японією.

Товариський матч

Німеччина – Японія – 1:4

• Голи: Сане, 19 – Іто, 11, Уеда, 22, Асано, 90, Танака, 90+2

Німеччина у черговому товариському поєдинку зазнала невдачі – тепер Бундестім поступилась Японії. Вже на 11-ій хвилині Іто вивів «самураїв» вперед, замкнувши передачу Сугавари з правого флангу. Німці відповіли класним голом Сане, який завершив класну комбінацію.

Японці швидко знову вийшли вперед – Уеда підставив ногу під напівудар Іто, дезорієнтувавши тер Штегена. Після перерви замість Джюні Іто на поле вийшов Такефуса Кубо, який під кінець гри зробив рахунок розгромним. Зірка Ла Ліги на 90 та 90+2 хвилинах асистував Асано та Танаці, остаточно осоромивши Німеччину.