Футбол України 11 Вересня, 17:54 280
«У цієї збірної Англії можна було вигравати»: Гецко вказав, чого не вистачило Україні для перемоги над британцями | 19-27
Колишній нападник збірної України Іван Гецко поділився враженнями від поєдинку з Англією у відборі до Євро-2024.

«Поєдинок у Вроцлаві залишив подвійне враження. З одного боку, в першому таймі збірна України виглядала збалансованою, коли кожен чітко знав свою роль. Звичайно, додаткові бонуси були за імпровізацію на користь колективу. Без сумніву, додав упевненості й наснаги гол, забитий Зінченком після багатоходової комбінації.

Так і кортіло вигукнути: «Можемо, коли хочемо». Проте, на жаль, це хотіння було якимось вибірковим. Варто було пропустити необов'язковий м'яч в роздягальню, як після перерви номінальних господарів було важко впізнати. Помилка Миколенка так негативно вплинула на «синьо-жовтих»? Складно дати вичерпну відповідь, хоча його помилка дійсно, з тих, що вибиває з колії.

Та головне, що цей гол додав упевненості вже англійцям, змусив їх діяти інтенсивніше… Добре, що на висоті був Бущан, хоча в епізоді з пропущеним м`ячем він міг зіграти надійніше. Проте, якщо відверто, то я чекав від британців більшого.

В останні роки збірна Англії відзначалася потужністю, максимальною самовіддачею, з лещат її пресингу складно було видряпатися…Учора британці свого потенціалу не продемонстрували. Тут дві причини, або наші не дозволили, або суперник дещо недооцінив українців. Зрештою, й комфортне турнірне становище дозволяло гостям грати на нічию. Мені здається, що в цієї збірної Англії у Вроцлаві можна було вигравати, проте для цього треба було значно більше наступати», – поділився Гецко у коментарі Команда №1.