Світовий футбол 12 Вересня, 09:16 1061
Португалія рознесла Люксембург з трьома дублями, Словаччина за 6 хвилин розгромила Ліхтенштейн: результати матчів відбору до Євро-2024 | 19-27
Відбулися матчі кваліфікаційного раунду чемпіонату Європи з футболу-2024.

Вірменія - Хорватія 0:1

• Голи: 0:1 - 14 Крамарич

Ісландія - Боснія і Герцеговина 1:0

• Голи: 1:0 - 90+2 Фіннбогасон

Ісландія буквально на останніх секундах вирвала перемогу над Боснією та Герцеговиною. Фіннбогасон завершив затяжну фінальну атаку. Острів'яни набрадт 6 очок і наздогнали балканців у таблиці. Люксембург (10 пунктів) залишається третім, Словаччина з 13 балами закріпилася на другому місці, а Португалія лідирує, маючи 18 очок.

Латвія - Вельс 0:2

• Голи: 0:1 - 29 Ремсі, 0:2 - 90+6 Брукс

Уельс здолав Латвію завдяки пенальті. Ремзі реалізував 11-метровий. У компенсований час Вілсон і Брукс спіймали латвійців на контратаці. Валлійці набрали 7 очок і наздогнали Вірменію Петракова в таблиці групи D. Латвія на дні з нулем, а першість ділять Хорватія та Туреччина.

Португалія - Люксембург 9:0

• Голи: 1:0 - 12 Інасіу, 2:0 - 18 Рамос, 3:0 - 34 Рамос, 4:0 - 45+4 Інасіо, 5:0 - 57 Жота, 6:0 - 67 Орта, 7:0 - 77 Жота, 8:0 - 83 Фернандеш, 9:0 - 88 Фелікс

Португалія навіть без Роналду рознесла Люксембург. Ще в першому таймі Рамус і Інасіу оформили по дублю. Захиснику двічі ідеально навісив на голову Фернандеш, а форвард ПСЖ забив після невдалої спроби гостей розіграти від воріт і проходу Леау. У другому таймі Фернандеш вирізав ще одну цукерку, асистувавши Жоті. Після чого вже сам Жота допоміг забити Орті та зробив дубль. А Бруну і Феліш поставили крапку.

Словаччина - Ліхтенштейн 3:0

• Голи: 1:0 - 1 Ганцко, 2:0 - 3 Дуда, 3:0 - 6 Мак

У групі Н фаворити легко перемогли аутсайдерів. Словаччина зняла всі питання на старті зустрічі з Ліхтенштейном, забивши три голи за шість хвилин. Перший влетів вже через 10 секунд після стартового свистка, коли словаки розіграли з центра поля і закинули вперед на Ханцко. Дуда після помилки голкіпера подвоїв перевагу, після чого відзначився Мак.