Футбол України 17 Вересня, 11:55 381
«Я такого ще не бачив»: тренер «Олександрії» відреагував на скандальний епізод у матчі проти «Миная» | 19-27
​Асистент головного тренера Олександрії Руслана Ротаня Сергій Кравченко прокоментував цікавий момент у поєдинку сьомого туру української Прем'єр-ліги проти Миная (1:1).

«Грою не задоволений, але можна відзначити хлопців, які боролися до кінця. Заробили очко, могли виграти наприкінці. Дуже цікавий момент – я ще такого бачив. М'яч ще у штрафному майданчику, а арбітр дає свисток.

Є причини нашої гри – багато футболістів пішли, молоді потрібно часу та впевненості, яка приходить із результатом. Плюс деякі після травм багато пропустили, лише повертаються.

Вважаю, що майбутнє нашої команди є», – сказав Кравченко у післяматчевому коментарі.

Нагадаємо, Олександрія розписала нічию з Минаєм (1:1). На компенсованих хвилинах до другого тайму підопічні Руслана Ротаня забили ще один гол, однак арбітр за мить до цього дав фінальний свисток. М'яч не залишив межі поля. До слова, наразі Олександрія посідає 9-те місце турнірної таблиці УПЛ (8 балів), натомість Минай розташувався на останній сходинці (3).