Світовий футбол 23 Вересня, 21:37 332
«Барселона» за 8 хвилин оформила яскравий камбек у матчі з «Сельтою» – Лєвандовскі відзначився дублем | 19-27
​Барселона зустрічалася з Сельтою у рамках 6 туру чемпіонату Іспанії.

Ла Ліга. Тур 6

Барселона – Сельта – 3:2

• Голи: Лєвандовскі, 81, 86, Канселу 89 – Ларсен, 19, Дувікас, 76

Барселона показала слабку гру в атаці у першому таймі, завдавши лише один удар у площину воріт. Натомість у суперника – чотири, один з яких конвертувався у гол. Ларсен з-за меж штрафного майданчика розстріляв ворота.

По перерві каталонці активізувалися, проте Сельта не збиралася так просто відступати. Дувікас з близької відстані пробив повз голкіпера. Це ще більше розізлило футболістів Барселони, які програвали перед рідними вболівальниками. Лєвандовскі за 5 хвилин оформив дубль та повернув надію своїй команді. А під завісу матчу Канселу приніс перемогу підопічним Хаві. До слова, головний тренер каталонців на днях підписав новий контракт з клубом до 30 червня 2025 року.

Барселона очолила Ла Лігу з 16 балами, а Сельта розташувалася на 17 місці з 4 пунктами.