«Рома» втратила перемогу над «Торіно» | 19-27
«Торіно» приймав «Рому» у рамках 5-го туру чемпіонату Італії.

Серія А. Тур 5

Торіно – Рома – 1:1

• Голи: Сапата, 85 – Лукаку, 69

Рома провалилася у першому таймі та не завдала жодного удару у площину воріт. Натомість Торіно активніше діяв у атаці. Патрісіу довелося двічі сейвами рятувати підопічних Моурінью. Зокрема вразити ворота гостей намагався Сапата та Радоніч.

Після відпочинку Сек змарнував свій шанс – мʼяч пролетів поруч з лівою стійкою. Ель-Шаараві відповів на це своїм ударом, але йому також забракло точності. На 69 хвилині Лукаку опинився без опіки та низом відправив мʼяч у сітку воріт. Під завісу матчу Сапата виграв боротьбу на другому поверсі та відновив паритет. Матч закінчився з рахунком 1:1.

У турнірній таблиці Серії А Рома посідає 13 місце та має у своєму активі 5 очок. Натомість Торіно розташувався на 9 сходинці з 8 балами.