Світовий футбол 30 Вересня, 20:55 393
Кухаревич оформив прем'єрний гол в Англії: «Свонсі» виявився сильнішим за «Мілволл» | 19-27
​Екс-форвард молодіжної збірної України Микола Кухаревич відзначився дебютним голом у складі валлійського клубу у ворота Мілволла.

Свонсі в рамках дев'ятого туру Чемпіоншипу приймав Мілволл. Гра завершилася з рахунком 3:0 на користь господарів.

Кухаревич, який вийшов на заміну по перерві, на 79-й хвилині ударом головою забив третій гол Свонсі у цьому поєдинку.

Окрім Кухаревича лондонський клуб засмутили Лоу та Граймз.

• Перемога над Мілволлом дозволила Свонсі піднятися з дна таблиці Чемпіоншипу.
  • Після дев'яти турів валлійська команда набрала дев'ять балів.
  • Микола в дебютному сезоні у складі Свонсі провів сім матчів, в яких відзначився одним голом.
  • 22-річний Кухаревич підписав контракт зі Свонсі за схемою три плюс один.