Світовий футбол 7 Жовтня, 21:52 432
«Ювентус» в туринському дербі обіграв «Торіно» – «б'янконері» піднялися на третю сходинку | 19-27
Ювентус у восьмому турі Серії А приймав Торіно (2:0).

Серія А, 8-й тур.

Ювентус - Торіно 2:0

• Голи: Гатті 51', Мілік 62'.

«Зебри» активно розпочали матч, і Мойзе Кін потужним ударом зумів переправити м'яч у сітку воріт. Арбітри зафіксували офсайд. До перерви майже вся боротьба Ювентуса та Торіно була сконцентрована в центрі поля. В цілому команди не змогли створити серйозних проблем одна одній.

Після перерви Ювентус провів швидку атаку, заробивши кутовий. Зі стандарту забив Федеріко Гатті. VAR довго аналізував епізод, оскільки була підозра на офсайд, але все ж гол «б'янконері» зарахували. Торіно провів кілька атак, які не призвели до якісних моментів. А ось Юве на 59 хвилині провів небезпечну атаку. Мілік не зумів переграти голкіпера Торіно. І знову з кутового «зебри» засмутили «биків». Все той же поляк оформив другий гол. 2:0 – підсумок дербі.

Ювентус набрав 17 балів і розташувався на третій сходинці в турнірній таблиці Серії А. Торіно з 9 очками перебуває на 12 місці.