Світовий футбол 8 Жовтня, 12:14 272
Жиру став героєм, відібравши воротарський светр в іншої зірки «Мілана»: «Сказали йому, що він занадто низький» | 19-27
Головний тренер Мілана Стефано Піолі висловився про перипетії матчу 8-го туру Серії А проти Дженоа (1:0).
«Жиру в ролі голкіпера? Раніше такого ніколи не траплялося, Крістіан Пулішіч хотів стати у ворота, але ми сказали йому, що він занадто низький, тому Олі отримав цю роботу.Багато дивних речей відбувалося під час матчу, ми знали, що буде важко, але вистояли. Це перемога ментальності, характеру, сили, і я дуже задоволений своїми гравцями. Ми провели п'ять із восьми матчів на виїзді, тому перебування на першому місці робить нас дуже щасливими. Ми знаємо, що є багато речей, які ми можемо і повинні робити краще.

Поки рано дивитися на таблицю, за Скудетто будуть боротися три-чотири команди, але цей результат важливий для самооцінки після важкої серії матчів. Лише через три дні після нічиєї в Лізі чемпіонів проти команди, яка перебуває в дуже хорошій формі, чудово мати можливість продемонструвати таку інтенсивність і бажання.

Тиждень після перерви для міжнародних матчів буде ще важчим, оскільки у нас попереду Юве, ПСЖ і Наполі. Ми втратимо принаймні двох наших гравців проти Юве, оскільки Тео Ернандес і Майньян будуть дискваліфіковані. Втім, період адаптації нових гравців закінчився. Ми – команда зі своїми сильними й слабкими сторонами, обмеженнями та помилками, але ми – команда», – цитує Піолі сайт Джанлуки Ді Марціо.