Світовий футбол 8 Жовтня, 18:10 351
Де Дзербі поділив очки з «Ліверпулем», «Ньюкасл» зіграв внічию з «Вест Хемом», «Астон Вілла» не перемогла – АПЛ | 19-27
Відбулися чергові матчі в рамках 8-го туру АПЛ.

АПЛ, 8 тур

Брайтон – Ліверпуль – 2:2

• Голи: Адінгра, 20, Данк, 78 – Салах, 40, 45+1

Ліверпуль переміг Брайтон. Господарі зустрічі відкрили рахунок на 20-й хвилині, Адінгра скористався помилкою суперника та поцілив у рамку воріт. У відповідь Салах оформив дубль ще до перерви. У другому таймі підопічні Де Дзербі продовжували створювати свої моменти, а на 78 Данк зрівняв та поставив крапку.

Таким чином, Ліверпуль розташувався на 3-му місці (17 очок), Брайтон шостий (16 балів).

Вест Хем – Ньюкасл – 2:2

• Голи: Соучек, 8, Кудус, 89 – Ісак, 58, 62

Вест Хем програв Ньюкаслу. Гості напередодні сенсаційно перемогли ПСЖ в ЛЧ (4:1), однак в поєдинку проти «молотків» пропустили швидкий гол. По перерві Ісак забив двічі, але під завісу тайму Кудус зрівняв та вирвав нічию для своєї команди. Вест Хем йде 7-м у турнірній таблиці (14 пунктів), Ньюкасл восьмий (13 балів).

Вулверхемптон – Астон Вілла – 1:1

• Голи: Чхан, 53 – Торрес, 55
  • Вилучення: Лемін, 90+4

Вулверхемптон та Астон Вілла зіграли внічию. Чхан лише на 53-й вивів господарів вперед, а за дві хвилини Торрес забив. Астон Вілла йде 5-та (16 очок), Вулверхемптон 14-й (8 пунктів).