Світовий футбол 14 Жовтня, 14:25 328
Став героєм матчу: відома оцінка динамівця Жерсона Родрігеса за поєдинок з Ісландією | 19-27
​28-річний нападник київського Динамо Жерсон Родрігес, який на правах оренди виступає за турецький Сіваспор, переломив хід матчу з Ісландією, вийшовши на заміну.

13 жовтня в рамках відбору Євро-2024 збірна Люксембургу розписала мирову 1:1 з національною командою Ісландії на її полі.

WhoScored виставив оцінки гравцям за це поєдинок. Найвищий бал у цій зустрічі отримав Жерсон Родрігес, вінгер Сівасспора, орендований у Динамо. Його оцінка становить 7,1.

Жерсон вийшов на поле після перерви і забив гол лише через 53 секунди після заміни, допомігши своїй команді уникнути поразки.

За 45 хвилин на полі Родрігес зробив чотири удари у бік воріт, успішно виконав два з трьох обведень, упустив один гольовий момент, зробив 31 дотик м'яча, здійснив вісім точних передач з 13, здобув перемогу у двох верхніх дуелях і заробив один фол.

Люксембург з 11 балами посідає третє місце в групі J. Перша Португалія має стовідсотковий показник, а саме 21 очко.

На Люксембург ще чекають матчі відбору проти Словаччини (16.10), Боснії і Герцеговини (16.11) та Ліхтенштейна (19.11).