Аргентина з дублем Мессі здолала Перу - результати матчів відбору до ЧС-2026

Світовий футбол 18 Жовтня, 09:02 299
Аргентина з дублем Мессі здолала Перу - результати матчів відбору до ЧС-2026 | 19-27
Відбувся черговий тур відбору за вихід на чемпіонат світу 2026 року у Південній Америці.

ЧС-2026, кваліфікація. Південна Америка, 4-й тур

Перу – Аргентина – 0:2

• Голи: Мессі, 32, 42

Продовжує впевнену ходу Аргентина, яка на виїзді здолала Перу. Героєм зустрічі став Мессі, який ще до перерви оформив дубль. Після відпочинку Ліонель забив втретє, але гол скасували через офсайд. Аргентина набрала максимум у чотирьох матчах і є беззаперечним лідером турнірної таблиці.

Уругвай – Бразилія – 2:0

• Голи: Нуньєс, 42, Де Ла Крус, 77

Венесуела – Чилі – 3:0

• Голи: Сотельдо, 45+1, Рондон, 72, Мачіс, 79
  • Вилучення: Еспіноса, 59 (Чилі, друга жовта картка)

Венесуела несподівано розгромила Чилі. Гол у роздягальню вибив суперника з колії, а добило – вилучення на початку другого тайму. Як наслідок, чилійці пропустили ще двічі і опустились вже на восьмий щабель.

Парагвай – Болівія – 1:0

• Гол: Санабрія, 69

Еквадор – Колумбія – 0:0

• Нереалізований пенальті: Діас, 61 (Колумбія)

У ще двох матчах Парагвай мінімально обіграв Болівію, а Колумбія розписала безгольову нічию з Еквадором, втративши 100%-вий шанс здобути три очки (Луїс Діас з Ліверпуля не зміг з пенальті переграти голкіпера).