Євро - Кваліфікація 19 Жовтня, 16:32 381
Бельгія – Швеція: УЄФА кабінетним рішенням ухвалив результат матчу, який перервала атака терористів | 19-27
Європейський футбольний союз ухвалив максимально логічне рішення щодо матчу відбору Євро-2024 між збірними Бельгії та Швеції.

Поєдинку в Брюсселі 16 жовтня передував страшний теракт. Радикальний ісламіст застрелив жінку та двох фанатів збірної Швеції, які приїхали підтримати улюбленців.

Команди дізналися про трагедію лише у перерві, коли рахунок був 1:1. Гравці збірної Швеції відмовилися виходити на другий тайм, а бельгійці підтримали колег. Сьогодні УЄФА ухвалив остаточне рішення щодо матчу. Дограти зустріч наступного дня було неможливо, а вікон для перенесення не залишилось, тому рахунок першого тайму вважається фінальним, уся статистика переноситься до таблиці.

Такий вердикт не впливає на ключові питання в групі F. Бельгія та Австрія заздалегідь забрали дві путівки до фінальної стадії Євро-2024, натомість Швеція втратила усі шанси.