Світовий футбол 21 Жовтня, 20:56 252
Русин відіграв півтайма за «Сандерленд» у Чемпіоншипі: Кухаревича випустили на останні хвилини гри «Свонсі» | 19-27
​Сандерленд Назарія Русина у 12-му турі Чемпіоншипа зіграв на виїзді проти Сток Сіті. Свонсі Миколи Кухаревича вдома приймав Лестер.

Чемпіоншип, 12 тур

Сток Сіті – Сандерленд – 2:1

• Голи: Ммае, 7, Макнеллі, 47 – Кларк, 10.

Сандерленд Назарія Русина у матчі Чемпіоншипа поступився Сток Сіті 1:2.

Українець з'явився на полі на 66-й хвилині, але не зміг допомогти команді зрівняти рахунок. Русин отримав від SofaScore 6,6 балів.

• Русин провів за англійський клуб чотири поєдинки та не відзначився результативними діями. Контракт нападника з клубом чинний до 30 червня 2027 року.
  • Після 12-ти матчів у Чемпіоншипі команда українського форварда з 19 очками посідає шосте місце у турнірній таблиці.

Свонсі Миколи Кухаревича вдома приймав Лестер. Команда українця, який вийшов на поле лише на останні хвилини гри, поступилася 1:3.

Свонсі – Лестер – 1:3

• Голи: Граймс, 20 – Вестерегор, 44, Іссахаку, 63, Іхеаначо, 87.

21 жовтня, Свонсі, «Свонсі Стедіум».

• Для 22-річного Кухаревича гра проти Лестера стала дев'ятою за Суонсі. Він приєднався до команди в липні з Хіберніана за два мільйони євро. Наприкінці вересня українець забив дебютний гол за клуб.
  • Після 12-ти матчів у Чемпіоншипі Свонсі з 15 очками посідає 17-те місце у турнірній таблиці.