Світовий футбол 22 Жовтня, 20:33 298
«Астон Вілла» здобула розгромну перемогу над «Вест Хемом» – герой поєдинку оформив дубль | 19-27
«Астон Вілла» зустрілася з «Вест Хемом» у матчі 9-го туру англійської Прем'єр-ліги.

АПЛ, 9-й тур

Астон Вілла – Вест Хем – 4:1

• Голи: Дуглас Луїз, 30, 52 (пен), Воткінс, 74, Бейлі, 89 – Боуен, 56

У першому таймі Астон Вілла активно контролювала матч та створювала моменти. Розмочити рахунок вдалося Дугласу Луїзу на 30-й хвилині. Після цього господарі створили ще декілька моментів, однак змінити цифри на табло не вдалося.

На старті другої 45-хвилинки «леви» заробили пенальті. Виконувати 11-метровий взявся Дуглас Луїз та, успішно реалізувавши, оформив дубль. Через декілька миттєвостей гостям вдалося зменшити відставання – відзначився Боуен. Святкувати довелося не довго, адже на 74-й хвилині Воткінс змінив рахунок на 3:1 на користь Астон Вілли. Крапку в поєдинку поставив гол Бейлі.

Астон Вілла опинилася на 5-му місці чемпіонату Англії, маючи в активі 19 очок. Натомість Вест Хем розташувався на 9-й сходинці (14).