Світовий футбол 27 Жовтня, 23:08 359
Тотальна криза Йовічевича: команда екстренера «Шахтаря» програла черговий матч і залишилася на останньому місці | 19-27
У 11-му турі чемпіонату Саудівської Аравії «Аль-Раед» приймав «Аль-Фатех». Команда колишнього головного тренера «Шахтаря» та «Дніпра-1» Ігора Йовічевича зазнала чергової поразки (1:2).

У п'ятницю, 27 жовтня, у 11-му турі чемпіонату Саудівської Аравії Аль-Раед приймав Аль-Фатех.

Вже у першому таймі гості забезпечили собі комфотну перевагу над командою Ігора Йовічевича, яка є аутсайдером ліги. За Аль-Фатех відзначилися Тауфік Бухумаід та Крістіан Тельйо.

У другому таймі гості не забивали, а єдиний гол Каріма Ель-Беркуаї з пенальті не дозволив господарям здобути бодай нічию.

Таким чином безвиграшна серія команди Йовічевича сягнула вже восьми матчів (враховуючи Кубок). Востаннє клуб екснаставника Дніпра-1 та Шахтаря перемагав ще 28 серпня, коли обіграв Аль-Ріяд (3:0).

Чемпіонат Саудівської Аравії. 11-й тур.

Аль-Раед – Аль-Фатех – 1:2 (0:2)

Голи: Ель-Беркуаї, 68 (пенальті) – Бухумаід, 28, Тельйо, 45+3.

• Аль-Раед після цієї поразки залишився на останньому місці чемпіонату, маючи усього п'ять очок після 11 зіграних матчів.
  • Йовічевич очолював Дніпро-1 з 2020 по 2022 рік, після чого працював з Шахтарем, ставши чемпіоном у сезоні 2022/23.