Світовий футбол 27 Жовтня, 23:13 349
Жіноча збірна України знову програла у Лізі націй: команда Пятенка поступилася Греції | 19-27
Команда Володимира Пятенка після поразок від Сербії та Польщі програла також і грекиням. Дівчата не змогли здобути перші залікові бали у таблицю.

Національна жіноча збірна України програла у третьому матчі Лізі націй.

Дівчата не змогли здобути перші залікові бали у таблицю у матчі з Грецією. Наша збірна відкрила рахунок у грі вже на третій хвилині, відзначилася Яна Калініна.

На 36-й хвилині матчу Греція зрівняла рахунок. А у другому таймі, на 72-й хвилині, наші суперниці забили другий гол та втримали перемогу.

Ліга націй. Група В3. Третій тур.

Греція – Україна – 2:1

Голи: Марку, 36, Спірідоніду, 72 – Калініна, 3.

Іракліон, Греція. Стадіон «Теодорос Вардіноянніс».

• Збірна України на старті Ліги націй також програла полячкам та сербкам. В наступному матчі українки знову зустрінуться з Грецією. Матч відбудеться 31 жовтня на полі суперниць.
  • Команда наразі посідає у своїй групі останнє четверте місце з нулем. Греція здобула перші три бали.