Світовий футбол 29 Жовтня, 17:03 7313
«Евертон» переміг ексклуб Ярмоленка – відома оцінка Миколенка, який провів на полі увесь матч | 19-27
«Вест Хем» приймав «Евертон» у 10-му турі АПЛ.

АПЛ, 10 тур

Вест Хем – Евертон – 0:1

• Гол: Калвер-Льюїн, 51

Український захисник «ірисок» Віталій Миколенко розпочав гру з перших хвилин. Господарі більше контролювали м'яч, однак гості завдали більше ударів по воротах – 4:2. Під завісу тайму Миколенко подав, Калверт-Льюїн вдарив головою, але круглий пролетів над поперечиною.

вОдразу по перерві «іриски» повели в рахунку. Втримати перевагу вдалося до закінчення матчу, Евертон був ближчий до того, аби забити вдруге, Вест Хем також неодноразово міг зрівняти, але до голів справа більше не дійшла.

Віталій Миколенко провів на полі весь поєдинок, але результативними діями не відзначався. Авторитетний портал SofaScore оцінив дії захисника в 7.3 бали.

WhoScored оцінив виступи українця в 7.8 балів (третя оцінка в матчі).

Найкращим гравцем матчу визнано автора єдиного голу у грі Домініка Калверта-Льюїна, виступ якого оцінили в 8.1 бал. Півзахисник «Евертона» Двайт Макніл отримав 7.9 бали.

Евертон піднявся на 15-те місце (10 очок), а Вест Хем перебуває на 9-й позиції (14 пунктів).