Світовий футбол 4 Листопада, 14:56 424
Бєсєдін провалив вирішальну гру року: «Ордабаси» програв фінал Кубку Казахстану клубу ексхавбека збірної України | 19-27
«Ордабаси» зіграв фінальний матч Кубку Казахстану проти «Тобола». Чемпіон країни мінімально поступився супернику із рахунком 0:1. На поле вийшли одразу три українці.

У суботу, четвертого листопада, Ордабаси зіграв проти Тобола у матчі фіналу Кубку Казахстану 2023 року. Поєдинок закінчився несподіваною перемогою Тобола із разунком 1:0.

У стартових складах команд вийшли одразу три українці:

• півзахисник Євген Макаренко – Ордабаси;
  • форвард Артем Бєсєдін – Ордабаси;
  • хавбек Євген Шахов – Тобол.

Перший тайм поєдинку вийшов не дуже багатим на події, однак вже у другому почали відбуватися головні події матчу.

На 67-й хвилині футболіст Тобола Іслам Чесноков відкрив рахунок, пробивши поміж ніг голкіперу Ордабаси Шейзаде. Вже через кілька хвилин команда Шахова могла забивати другий, однак Асранкулов пробив у поперечину.

Кубок Казахстану. Фінал.

Ордабаси – Тобол – 0:1

Голи: Іслам Чесноков (67')

• Нагадаємо, що Ордабаси з Макаренком та Бєсєдіним у складі став чемпіоном Казахстану, а Тобол з Шаховим посіли лише восьму сходинку.
  • В минулому році саме Ордабаси став переможцем Кубку, тоді був обігран ексклуб Володимира Мазяра Акжаїк із рахунком 5:4.
  • Макаренко в нинішньому сезоні зіграв 12 матчів в усіх турнірах за казахський клуб, забивши один гол та віддав два асисти. Угода Євгена діє до 31 грудня цього року.
  • Півзахисник має 15 поєдинків за збірну України в період з 2014-го по 2021 роки.
  • Бєсєдін встиг провести за Ордабаси 10 ігор та двічі відзначитись забитим м'ячем. Його контракт розрахований до кінця 2024 року.
  • Форвард за свою кар'єру зіграв 19 матчів за національну команду України та двічі забив з 2016-го пр 2021 роки.
  • Шахов зіграв 14 поєдинків та віддав один асист. Угода півзахисника діє до червня 2024-го.
  • На рахунку хавбека також сім матчів за збірну України та один гол в період з 2016-го по 2017 роки.