Світовий футбол 11 Листопада, 22:39 354
Роналду забив, підступно скориставшись помилкою захисників – відео гола Кріштіану | 19-27
​Нападник Аль-Насра Кріштіану Роналду записав у свій актив чергову результативну дію, забивши у ворота Аль-Вехди у 13 турі саудівської Про-ліги.

Саудівська Аравія, 13 тур

Аль-Вехда – Аль-Нас – 1:3

• Голи: Ансельмо, 81 – Теллес, 11, Амрі, 39, Роналду, 50

Аль-Наср продовжує переслідувати Аль-Хіляль, який лідирує в саудівській Про-лізі. В 13 турі суперником Кріштіану і Ко стала Аль-Вехда.

Вже на 11 хвилині Алекс Теллес відкрив рахунок, до перерви Амрі подвоїв його. Шанс забити отримав і Роналду. Гравці суперника намагалися вийти через пас від своїх воріт. Захисник невдало вибив, влучивши в футболіста Аль-Наср. М'яч відскочив до представника Аль-Вехди, який скидав головою на голкіпера, зробивши це дуже не точно. Якраз цим моментом і скористався Роналду. Він просто вибіг з-за спини суперника, підібрав м'яч і пробив поміж ніг воротарю. Господарі відіграли один гол, але занадто пізно. Арбітр зафіксував перемогу команди Кріштіану.

Наразі Аль-Наср перебуває на другій сходинці з 31 балом. У Аль-Хіляля на два очки більше, а Аль-Вехда перебуває на дев'ятому місці з 16 пунктами.