Збірна України 17 Листопада, 22:09 2402
Збірна України U-21 у більшості розгромила Люксембург та лідирує у групі відбору Євро-2025 | 19-27
Збірна України зустрічалася з Люксембургом у рамках відбору молодіжного Євро-2025.

Відбір Євро-2025. Тур 4

Україна U-21 – Люксембург U-21 – 4:0

• Голи: Ванат, 34, Батагов, 64, Волошин, 66, Краснопір, 74
  • Вилучення: Бербері, 49

Українці у попередніх трьох турах обіграли Північну Ірландію (1:0), Люксембург (3:0) і Англію (3:2) та очолили групу F. Натомість суперник заробив лише три очки. Команди зійшлися на полі в іспанському місті Мурсія.

Збірна України у першому таймі домінувала над Люксембургом. Рубчинський вивів Ваната на побачення з голкіпером, але момент реалізуватися не вдалося. Вже на 34 хвилині нападник реабілітувався та вивів підопічних Мельгоси вперед. Спочатку Батагов запустив мʼяч на хід Волошину, який скинув на Ваната, а той в один дотик замкнув. Натомість гості не завдали жодного удару в площину воріт.

По перерві Люксембург залишився у меншості – Бербері отримав другу жовту картку за фол проти Бражка. Українці одразу активізувалися. Голкіперу довелося рятувати свою команду після удару Вʼюнника. Люксембург закрився та не давав суперникам розгулятися біля власних воріт. Підопічним Мельгоси таки вдалося знайти шпаринку – Батагов подвоїв перевагу України.

А за кілька миттєвостей Волошин зробив рахунок розгромним, запустивши мʼяч у ворота з-за меж штрафного майданчика.

Також гол у свій актив записав Краснопір. Свисток арбітра зафіксував перемогу господарів – 4:0.

Збірна України перебуває на першому місці у групі F з 12 очками. Далі розташувалися Англія (6) та Сербія (6), які мають матч у запасі. У Люксембурга, Північної Ірландії та Азербайджана по 3 пункти.