Світовий футбол 20 Листопада, 00:11 692
Португалія здолала Ісландію, Словаччина виборола місце на Євро-2024, скандальний Динамівець приніс перемогу Люксембургу | 19-27
Відбулися чергові матчі відбору Євро-2024.

• Вилучення: Сінані, 5

Португалія здолала Ісландію. Підопічні Сантуша досить довго мучили команду гостей перед тим, як забити. Наприкінці першого тайму Фернандеш, скориставшись відсутністю у воротах юного голкіпера Ісландії, влучно прострілив.

Перед свистком на перерву команди ще декілька разів обмінялися небезпекою, проте марно. Господарі тотально контролювали м'яч та постійно створювали моменти. Роналду відчайдушно намагався забити. На 66-й хвилині йому вдалося асистувати Орті. Рахунок 2:0 на користь Португалії протримався до кінця дуелі.

У іншому матчі Словаччина боролася за потрапляння на Євро-2024 проти Боснії і Герцеговини. У першому таймі глядачі так і не побачили гола. Лише по перерві Грошовскі привіз автогол. За декілька миттєвостей Боженік врятував ситуацію, відновивши паритет. Згодом Боснія і Герцоговина втратила Гойковіча – захисник отримав другого «гірчичника» і покинув поле. Крапку в поєдинку поставив гол Шатки.

Ліхтенштейн поступився Люксембургу. Вже на старті зустрічі гостям довелося грати в меншості – Сінані отримав пряму червону. Попри це, підопічні Люка Хольца впевнено контролювали м'яч та вражали суперників моментами. Єдиний гол в матчі вдалося забити скандальному динамівцю Родрігешу на 69 хвилині. У підсумку на Євро-2024 потрапили Португалія та Словаччина.