«Боруссія» Д перемогла в дербі з камбеком, нестримний «Байєр» знову перший

Світовий футбол 25 Листопада, 18:48 259
«Боруссія» Д перемогла в дербі з камбеком, нестримний «Байєр» знову перший | 19-27
«Боруссія» Дортмунд приймала «Боруссію» Менхенгладбах у матчі 12-го туру Бундесліги.

Чемпіонат Німеччини 12-й тур

Боруссія Д - Боруссія М 4:2

• Голи: Забітцер, 30, Фулькруг, 32, Байно-Гіттенс, 45, Мален, 90+8 - Рітц, 13, Коне, 28

Матч розпочався не за планом господарів. Райц і Коне вже на 28-й хвилині зробили рахунок 2:0. Попри це «джмелі» не виглядали надто безпорадними на полі. Бенсебаїні та Байноу-Гіттенс мали непогані шанси якщо не відновити паритет, то бодай скоротити.

Аж тут дортмундці розпочали камбек. Забітцер і Фюлькруг зрівняли протягом двох хвилин, а Байноу-Гіттенс остаточно переломив хід матчу.

По перерві від гольового блокбастера не залишилося й сліду. Гості не спромоглися завдати жодного удару в площину воріт суперника, награвши на показник 0.34 xG. Тим часом підопічних Терзіча підводила реалізація. Ніколас ефектно потягнув удар головою від Фюлькруга у кут воріт, а за мить Марко Ройс пробив у каркас, виконуючи штрафний. Нефарт перервав Доніелл Мален, який з другої спроби таки поставив ефектну крапку на 90+7 хвилині.

Дортмунд набрав 24 очки та йде 4-м в турнірній таблиці, відстаючи від лідера Байєра на 10 балів. Менхенгладбах посідає 11 місце з 13 пунктами в активі.

Вердер - Байєр 0:3

• Голи: Деман, 9 (у свої ворота), Фрімпонг, 42, Гримальдо, 76

Знову на вершину таблиці повернувся Байєр, який виграв 11 разів у 12 турах чемпіонату. Команда Хабі Алонсо випереджає Баварію на два очки.

Фрайбург - Дармштадт 1:1

• Голи: Холер, 35 - Хонсак, 18

Уніон - Аугсбург 1:1

• Голи: Фолланд, 89 - Демирович, 39

Вольфсбург - Лейпциг 2:1

• Голи: Вінд, 9, Рожеріо, 66 - Поульсен, 52