Світовий футбол 1 Грудня, 17:22 289
Суарес віддав дивовижний асист, почавши камбек «Греміо», черговий гол майбутньої зірки «Барселони» | 19-27
В 36 турі бразильської Серії А «Греміо» виявився сильнішим за «Гояс», а «Крузейро» і «Атлетіко Параненсе» не змогли виявити переможця.
Бразилія. Серія А. 36 тур.

Греміо – Гояс – 2:1

Голи: Ферейра, 50, Крістальдо, 57, – Мореллі, 28.

Крузейро – Атлетіко Параненсе – 1:1.

Голи: Перейра, 85, – Вітор Роке, 65

В рамках 36 туру бразильської Серії А відбулися чергові поєдинки. Греміо, за який виступає іменитий уругваєць Луїс Суарес, здобув перемогу над Гоясом, зробивши камбек. Суарес поклав початок вольовій перемозі шедевральним асистом.

В іншому матчі зустрічалися Крузейро і Атлетіко Параненсе. Команди розійшлися миром, але Вітор Роке, який вже належить Барселоні, зміг порадувати вболівальників голом. Бразилець з'явився на полі по перерві, а вже на 65 хвилині вразив ворота суперника.