«Байєр» зіграв унічию з «Борусією» Д і втратив лідерство за втраченими очками

Світовий футбол 3 Грудня, 21:23 327
«Байєр» зіграв унічию з «Борусією» Д і втратив лідерство за втраченими очками | 19-27
Фармацевти випереджають «Баварію» на три очки, але у чемпіона гра в запасі та найкраща різниця м'ячів

У центральному матчі 13-го туру Бундесліги Баєр на своєму полі зіграв унічию з дортмундською Боруссією - 1:1.

Гості відкрили рахунок уже на п'ятій хвилині - до позиційної атаки вдало підключився крайній захисник Юліан Райєрсон.

Байєр багато атакував і заслужено відігрався ближче до кінця поєдинку. Простріл свіжого Патріка Шика у порожні ворота замкнув Віктор Боніфейс.

Команда Хабі Алонсо продовжує йти без поразок, проте перервала свою переможну серію у всіх турнірах, яка тягнулася із середини вересня та налічувала 13 матчів.

Фармацевти залишаються першими в таблиці, проте Баварія вже випереджає команду Хабі Алонсо за втраченими очками. Чемпіон набрав на три пункти менше, але має гру в запасі та найкращу різницю м'ячів. Боруссія йде п'ятою, відстаючи на один пункт від зони ЛЧ.

У наступному турі обидва сьогоднішні суперники змагатимуться з командами з топ-4. Байєр поїде до Штутгарта, а Дортмунд прийме Лейпциг.