Світовий футбол 22 Грудня, 22:33 222
«Манчестер Сіті» вперше в історії виграв клубний чемпіонат світу – у фіналі з рекордом був розбитий «Флуміненсе» | 19-27
Визначився переможець клубного чемпіонату світу-2023.

Клубний чемпіонат світу, фінал

Манчестер Сіті – Флуміненсе – 4:0

Голи: Альварес, 1, Ніно, 27 (аг), Фоден, 72, Альварес, 88

Закінчився останній поєдинок клубного чемпіонату світу, де прогнозовано забрав титул англійський Манчестер Сіті, не залишивши шансів суперникам з інших континентів. У фіналі «містяни» без проблем обіграли бразильський Флуміненсе.

В середині першого тайму англійці подвоїли перевагу, забивши один з найкурйозніших голів на турнірі. Фоден прострілював і влучив в коліно опоненту. Від нього м'яч зрикошетив прямісінько в кут воріт.

Флуміненсе намагався змінити хід гри, раз по раз підступаючи до штрафного майданчика суперників, але успіху це не приносило. Натомість у Манчестера виходило майже все. На 70 хвилині Фоден замкнув передачу Альвареса і довів рахунок до розгромного.

Остаточно добив бразильців Хуліан Альварес, оформивши дубль на останніх хвилинах поєдинку.

У підсумку Ман Сіті вперше в історії здобуває трофей клубного чемпіонату світу та додає його до своєї багатої колекції. Срібна нагорода для Флуміненсе також перша за час існування команди.