Світовий футбол 14 Січня, 21:36 228
Єгипет ледь не зганьбився у дебюті на КАН-2023, сенсаційно не вигравши у Мозамбіка – Салах врятував на 90+7 | 19-27
Кубок африканських націй-2023 не встиг стартувати, а вже подарував не одну сенсацію.

Кубок африканських націй-2023, 1-й тур, група B

Єгипет – Мозамбік – 2:2

• Голи: Мостафа, 2, Салах, 90+7 (пен.) – Віті, 55, Бауке, 58

Єгипет виправдав звання фаворита вже на 2-й хвилині – Салах невдало пробив у дотик після пасу з флангу, а Мостафа підхопив та одразу пробив у кут. «Фараони» і надалі більше володіли м'ячем, але в другому таймі все змінилось.

На 55-й хвилині Віті зрівняв рахунок – вінгер замкнув подачу Макандзи ударом головою. А через 3 хвилини Мозамбіку вдалась класна контратака – Бауке встиг прокинути м'яч повз захисника та легко реалізував вихід віч-на-віч. Єгиптяни мали велику перевагу у контролі м'яча та ударах, але зрівняли рахунок лише у компенсований час. Мостафа упав у штрафному суперника в боротьбі, а суддя таки призначив пенальті. Салах реалізував його, врятувавши Єгипет від повної ганьби.

Таким чином, Мозамбік та Єгипет набрали по 1 очку в групі B. Сьогодні пізніше зіграють ще два учасники квартету – Гана та Кабо-Верде.