Світовий футбол 20 Січня, 20:36 236
 Бахрейн вирвав перемогу в доданий час, фаворит Кубку Африки уник ганьби, зігравши внічию | 19-27
Завершились чергові матчі Кубку Азії та Кубку Африки.

Кубок Азії-2023, 2-й тур, група E

Бахрейн – Малайзія – 1:0

Гол: Мадан, 90+6

У другому поєдинку ігрового дня в групі E Бахрейн переміг Малайзію. Поєдинок вийшов непростим – команди не могли забити аж до самого кінця гри. На 90+6 хвилині Бахрейн таки вирвав перемогу: після розіграшу кутового м'яч відскочив до Мадана на лінію штрафного, а той пробив у нижній кут.

Таким чином, Бахрейн набрав 3 очки та піднявся на третє місце, що дозволило йому очолити рейтинг найкращих третіх команд турніру. Малайзія остання у групі з 0 балів.

КАН, 2-й тур

Алжир – Буркіна-Фасо – 2:2

Голи: Бунеджа, 51, 90+5 – Конате, 45+3, Траоре 70

Алжир в першому турі не зміг здолати Анголу (1:1), а Буркіна-Фасо обіграла Мавританію (1:0). «Лиси» в першому таймі намагалися контролювати гру, утім, створити небезпеку біля воріт суперника було важко. Лише раз команда Бельмаді спромоглася влучити в площину. Буркіна-Фасо непогано діяла в обороні, але дійти до штрафного майданчика Алжиру не вдавалося. Наприкінці першого тайму Конате класно відкрився на передачу з глибини, й в стилі ван Персі забив.

Алжир на 50 хвилині отримав право пробити штрафний. Белаїлі виконав удар невдало, але м'яч все ж дійшов до штрафного майданчика, де після серії рикошетів Бунеджа не розгубився, й оформив свій другий гол на турнірі. Рівновага зберігалася недовго. На 70 хвилині Буркіна-Фасо отримала право на пенальті. Траоре з позначки не промахнувся. «Лиси» намагалися уникнути поразки й не здавалися до самого кінця. В компенсований час Бунеджа врятував Алжир від ганьби, забивши після подачі кутового. У підсумку гра закінчилася з рахунком 2:2.