«Вест Хем» в доданий час втратив очки в матчі з аутсайдером АПЛ

Світовий футбол 21 Січня, 19:05 164
«Вест Хем» в доданий час втратив очки в матчі з аутсайдером АПЛ | 19-27
В рамках 21 туру англійської Прем’єр-ліги між собою зустрілися «Вест Хем» та аутсайдер турніру – «Шеффілд».

АПЛ. 21-й тур

Шеффілд – Вест Хем – 2:2

• Голи: Діас,44, Макберні, 90+13 – Корне, 28, Ворд-Праус, 79

Шеффілд, не озираючись на статус явного аутсайдера, з перших хвилин відправився штурмувати ворота Вест Хема, але особливого успіху не досягнув. «Молотобойці» відповіли пострілом Джерода Боуена, м’яч після його удару просвистів біля стійки. Розмін небезпечними моментами завершився голом Вест Хема на 28-й хвилині у виконанні Максвела Корне, який прицільно пробив по воротах суперника з меж штрафного майданчика.

Гравці Шеффілда після цього заграли ще активніше і раз за разом намагалися зрівняти рахунок і перед самою перервою домоглися свого. Спочатку Вільям Осула змусив воротаря Вест Хем виконати блискучий сейв після удару головою, але на добиванні зіграв Бен Діас, який спокійно відправив м’яч у сітку – 1:1.

Після перерви господарі поля продовжили грати в агресивний футбол і Бен Діас знову мав шанс відзначитися забитим голом, але пробив повз стійку. Під завісу зустрічі лондонці заробили пенальті за грубий фол Густаво Хамера на опоненті. Джейм Ворд-Праус сильним ударом під поперечину реалізував 11-метровий і вивів команду вперед.

В доданий час на полі було чимало грубощів – по червоній картці протягом доданого часу встигли отримати Раян Брюстер (Шеффілд) та Владімір Цоуфал (Вест Хем), а Шеффіл отримав шанс зрівняти рахунок з пенальті за фол Альфонса Ареоли. Олівер Макберні виконав «вирок», відправивши м'яч в лівий нижній кут, і врятувавши для нічию для своєї команди.